Заснування компанії

2003

Компанія «Кредіс» була заснована у 2003 році програмістом-початківцем, студентом математичного факультету державного університету. На старті своєї діяльності компанія була націлена на підтримку прикладного бухгалтерського програмного забезпечення. Ця справа поступово почала супроводжуватися розробкою додаткових програмних модулів, які розширювали функціонал існуючих продуктів не тільки для бухгалтерії, але й для торгівлі, виробництва та інших сфер. Також започаткувалося створення індивідуальних рішень на замовлення клієнтів.

Пізніше компанія зайнялася поставкою апаратного забезпечення та супутнього системного програмного забезпечення. Це дало можливість пропонувати клієнтам комплексне впровадження інформаційних технологій для бізнесу і здійснювати підтримку усього комп’ютерного парку.

Сьогодні компанія «Кредіс» є системним інтегратором, який пропонує повний комплекс ІТ-послуг «з одних рук».


Наше покликання

Бути одним із джерел для благодійності

У 2008 році групою однодумців, до якої входив і засновник компанії «Кредіс», був створений Християнський благодійний фонд «Credo in Deum». Пізніше, у 2013 році, відбулася реорганізація компанії, після якої вона стала дочірньою структурою благодійного фонду. Це відображено і на логотипі - «Kredis by Credo-in-Deum.org».

Зараз усі прибутки компанії «Кредіс» покликані бути одним із джерел, які дають можливість фондові «Credo in Deum» провадити благодійну діяльність.


Бачення майбутнього

Постійне вдосконалення та інновації

Ринок інформаційних технологій дуже бурхливо розвивається. Тому команда компанії «Кредіс» намагається постійно удосконалювати й оновлювати свої технології, застосовуючи передові інновації ІТ-сфери. Це дає можливість клієнтам компанії бути впевненими в актуальності й ефективності рішень, які вони отримують. Такий підхід забезпечує майбутній розвиток обох сторін і гарантує стійкість сегменту ІТ, що на сьогодні є однією із основ бізнесу.